Bayar Paslanmaz Çelik A.Ş.

HAKKIMIZDA

 

HAKKIMIZDA

Bayar Paslanmaz Çelik A.Ş şirketi, İthalatı yapılan ruloları müşterinin istediği ölçülerde kesilerek yarı mamül haline getirmekte ve daha sonra yüzey işçiliği yapılarak ambalajlanan malzemeyi kendi araç kantarında ikinci tartımı yapılarak müşteriye sevk etmektedir.

Bünyesindeki makine parkı ile servis merkezi hizmeti veren firmamız gelişen pazar payı tecrübe ve birikimleri ile kusursuz hizmet anlayışını müşterileri ile paylaşmaktadır.

Arnavutköy Haraççı bölgesindeki modern yapıda kurulu 8000 m2 kapalı alana sahip servis merkezimizde modern makine parkuru ile siz kıymetli müşterilerimize hizmet vermektedir.
 

VİZYONUMUZ

Avrupa Standartlarındaki üretimimizi uluslararası pazarda markalaştırarak lider firma olmaktır.

MİSYONUMUZ

En kaliteli ürünü en uygun fiyatla satmak, Kalite ve doğruluktan ödün vermeden büyümek, Müşteri memnuniyetini daim kılmak, Çevre bilinci ile üretim yapmaktadır. Üstün ürün kalitesi ve üretim teknolojisi ile Bayar Paslanmaz Çelik tüm ihtiyaçlarımıza cevap veriyor.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Kalite yönetim sisteminin devamlılığını sağlamak ve etkinliğini sürekli iyileştirmek Teknolojik gelişmeleri sürekli takip etmek ve müşterilerimize sunmak Hızlı ve hatasız ürün üretmek ve müşteriye sunmak Müşteri odaklı çalışmak Yasal şartlara uymak İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili her türlü tedbiri almak, iş kazalarını önlemektir.

Güvenilirlik

Kaliteli ürün, Objektif olmak, Etik ticaret, Zamanında ve tam teslimat. Satış öncesi ve sonrası destek.

İstikrar ve Rekabetçilik

Müşteri beklentileri doğrultusunda ürün ve hizmetlerimizde sürekli iyileştirme ve geliştirmekteyiz

Güçlü Ekip

Müşterilerimizin ihtiyaçları ve talepleri ilgili tüm detaylar, alanında uzman ekibimiz tarafından kusursuz bir hizmet anlayışıyla yerine getirilmektedir.