Kurumsal

HAKKIMIZDA


Bayar Çelik San.Tic.Ltd. şirketi Türkiyede imalatı olmayan Paslanmaz Çelik Sac Yassı Mamüllerinin ithalatını yapmaktadır.İthalatı yapılan rulolar müşterinin istediği ölçülere kesilerek yarı mamül haline getirilmekte daha sonra yüzey işçiliği yapılarak paletlenmiş olarak müşteriye sevk edilmektedir.

Bünyesindeki makine parkı ile servis merkezi hizmeti veren firmamız 1982 tarihinden bu yana gelişen pazar payı tecrübe ve birikimleri ile kusursuz hizmet anlayışını müşterileri ile paylaşmaktadır.

Arnavutköy Haraççı bölgesindeki modern yapıda kurulu 8000 m2 kapalı alana sahip servis merkezimizde modern makine parkı ile kontrollü bir şekilde ölçülerinize firesiz malzeme hazırlamaktadır.

Üstün ürün kalitesi ve üretim teknolojisiyle Bayar Paslanmaz Çelik tüm ihtiyaçlarımıza cevap veriyor...
Vizyonumuz


Vizyonumuz

Avrupa Standartlarındaki üretimimizi uluslararası standartlara taşıyarak sektörümüzde markalaşmak ve lider firma olmaktır.

Misyonumuz


Misyonumuz

En kaliteli ürünü en uygun fiyatla satmak, Kalite ve doğruluktan ödün vermeden büyümek, Müşteri memnuniyetini daim kılmak, Çevre bilinci ile üretim yapmak, Eğitimli personel çalıştırmaktır.

Kalite Politikamız


Kalite Politikamız

Kalite yönetim sisteminin devamlılığını sağlamak ve etkinliğini sürekli iyileştirmek Teknolojik gelişmeleri sürekli takip etmek ve müşterilerimize sunmak Hızlı ve hatasız ürün üretmek ve müşteriye sunmak Müşteri odaklı çalışmak Yasal şartlara uymak İş Sağlığı ve Güvenliği ile ilgili her türlü tedbiri almak,iş kazalarını önlemektir.


Kaliteli ürün, Objektif olmak, Etik ticaret, Zamanında ve tam teslimat. Satış öncesi ve sonrası destek.

Müşteri beklentileri doğrultusunda ürün ve hizmetlerimizde sürekli iyileştirme ve geliştirmekteyiz.

Müşterilerimizin ihtiyaçları ve talepleri ilgili tüm detaylar, alanında uzman ekibimiz tarafından kusursuz bir hizmet anlayışıyla yerine getirilmektedir.Sertifikalarımız

ISO 10002 TÜRKÇE


 ISO 10002 TÜRKÇE

 

 

ISO 9001 TÜRKÇE


ISO 9001 TÜRKÇE

İHRACATÇILAR BİRLİĞİ SERTİFİKASI.


İHRACATÇILAR BİRLİĞİ SERTİFİKASI.

ISO 9001 ENGLISH


ISO 9001 ENGLISH

ISO 10002 ENGLISH


ISO 10002 ENGLISH

ISO 14001 ENGLISH


ISO 14001 ENGLISH

OHSAS 18001 TÜRKÇE


OHSAS 18001 TÜRKÇE

OHSAS 18001 ENGLISH


OHSAS 18001 ENGLISH

ISO 14001 TÜRKÇE


ISO 14001 TÜRKÇEGeçmişten Günümüze Bayar Çelik


 • 1982

  Kuruluş

  Kuruluş

  Büyük bir macera başlıyor...

  ...

 • 1995

  Büyüyor

  Büyüyor

  Sektörde hızla büyüyor...

  ...